Ślub w płockiej katedrze Agnieszki i Marcina

Bardzo elegancki i klasyczny, taki był ślub Agnieszki i Marcina. Ceremonia zorganizowana została w Katedrze Płockiej, jednej z najpiękniejszych świątyń w tej części kraju. Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że ślub w Płockiej Katedrze jest niezapomnianym przeżyciem i szczerze polecamy to miejsce wszystkim niezdecydowanym. Ta XII-wieczna świątynia w obiektywie wygląda naprawdę imponująco, z czego usatysfakcjonowany jest sam fotograf.

Płock okazuje się idealnym miejscem na zorganizowanie tego najważniejszego dnia w życiu. Przekonali się o tym Agnieszka i Marcin, którzy spoglądając na zdjęcia ślubne, mogą wspominać tę ceremonię, na tle przedwojennego ołtarza, bogatych zdobień nawy głównej, czy choćby znanych nam wszystkim drzwi płockich.

Parze Młodej towarzyszyliśmy przez cały dzień, jednak z całą pewnością możemy powiedzieć, że świątynia zapewniła nam najpiękniejsze kadry. Klimat tego miejsca spowodował, że goście poczuli wzruszenie i dreszczyk emocji, co uwieczniliśmy na fotografiach ślubnych. Zawsze chętnie wracamy do Katedry, zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

 

katedra płocka ślub Agnieszki i Marcina

  

 

 Ślub w katedrze płockiej

 

fotograf ślubny płock zdjęcia z katedry płockiej

 

zdjęcia z płockiej katedry pary ślubnej

 

 

fotografia ślubna płock zdjęcia z katedry płockiej

 

ślub w katedrze płockiej Agnieszki i Marcina

 

katedra płocka ślub

 

katedra płocka zdjęcia ślubne

 

Katedra płock fotografie ślubne Agnieszki i Marcina

 

fotograf ślubny katedra płock

 

ślub w katedrze płockiej fotografie

 

slub w katedrze plockiej 019