Z miłości ..... do Paryża. Paryski plener ślubny Lidki i Pawła

Plener ślubny w Paryżu - mieście, które czaruje swoją niepowtarzalną atmosferą oraz dobrze znanymi symbolami : wieżą Eiffla, Moulin Rouge czy Bazyliką Sacré-Cœur. Podczas sesji wraz z Lidką i Pawłem spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem i życzliwością przechodniów. Energetyczna Para zarażała swoim entuzjazmem, dzięki czemu praca na planie zdjęciowym okazała się prawdziwą przyjemnością. Okrzyki „congratulations” i „félicitations” towarzyszyły nam na każdym kroku.

Oryginalny pomysł zrodził się u Państwa Młodych bardzo naturalnie, któż nie kojarzy Paryża z romantycznym nastrojem. Taki panował podczas dwóch dni, które spędził z nimi fotograf. Płock mimo, że jest stałym miejscem naszej pracy, poszedł na chwilę w odstawkę i... nie żałujemy. W Paryżu dopisała nam pogoda, humory i sceneria, którą idealnie uchwyciła fotografia ślubna.

Nie ma lepszego miejsca na sesję ślubną!

Płock, mimo że posiada swoje urokliwe zakątki, to w końcu Paryż jest stolicą miłości! Chętnie powrócimy tu w przyszłości, a dziś cieszymy się szczęściem Lidki i Pawła, którzy podzielili się z nami swoim optymizmem oraz fantazją. Młodej Parze życzymy więc wytrwałości i miłości...zaś sobie więcej takich Par, miejsc i kreatywności, jaką przeżyliśmy z Lidką i Pawłem w Paryżu. Z miasta zakochanych przywieźliśmy wiele wspomnień oraz zdjęcia ślubne, które mamy przyjemność zaprezentować. Mamy nadzieję, że staną się one inspiracją dla par, które dopiero planują najważniejszy dzień w swoim życiu!

 

fotograf ślubny plener Lidki i Pawła

   

 fotografia ślubna płock plener w paryżu

 

plener ślubny Lidki  i Pawła z Płocka

 

fotograf ślubny płock reportaż

 

fotografia-slubna-plock-005

 

fotografia-slubna-plock-006

 

fotografia ślubna płock reportaż z Paryża

 

fotografia-slubna-plock-008

 

fotografia-slubna-plock-011

 

fotograf płock zdjęcia ślubne w Paryżu

 

fotografia-slubna-plock-012

 

fotografia-slubna-plock-013

 

zdjecia-slubne-plock-015

 

zdjecia-slubne-plock-016