Średniowieczny klimat na ślubnym kobiercu - nietypowy plener ślubny.

Magdę i Piotra połączyła miłość, łączy ich również pasja do średniowiecza, a rycerskość płynie w żyłach obojga. Państwo Młodzi zdecydowali się więc na oryginalną sesję zdjęciową.

Plener Zamku w Oporowie okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem to właśnie tu tradycyjne stroje poszły w odstawkę... Magda i Piotr pozowali w strojach rodem z epoki. Piękno parku, okalającego XV wieczną budowlę także nie pozostało obojętne i genialnie wkomponowało się w zdjęcia ślubne.

Sama ceremonia ślubu odbyła się w Kościele Św. Wojciecha w Płocku,

który spełnił wymagania naszej Pary, natomiast dom weselny musiał przygotować się na wystrzałową zabawę. Rodzina i przyjaciele zaskoczeni pokazem walki rycerskiej, sami chwytali za miecze! Wspaniałe wspomnienia zostaną z pewnością na długo, co zagwarantuje dodatkowo fotografia ślubna. Płock to jedno z naszych ulubionych miast, które i tym razem nie zawiodło. Tak pogoda, jak i krajobraz wybranych przez Magdę i Piotra terenów, dostarczał nam energii do pracy przez cały dzień, a swoją kreatywnością podzielili się tak nowożeńcy, jak i fotograf ślubny.

 fotografia ślubna kutno

 

  

 

 fotograf ślubny sierpc

 

fotograf slubny płock 010

fotograf ślubny warszawa

 

fotograf ślubny warszawa

 

fotograf płock

 

fotograf ślubny płock

 

fotograf ślubny warszawa

 

zdjecia ślubne płock

 

plener ślubny płock

 

fotograf ślubny płock